Op weg naar een duurzame toekomst met de ABBuzz
14 mei 2024We hebben er even op moeten wachten, maar daar is ‘ie dan. Onze eerste volledig elektrische bedrijfsbus. Nu ons gehele wagenpark steeds meer elektrisch wordt, kunnen de bedrijfsbussen niet achterblijven. Met als primeur deze VW ID.Buzz.
Hiermee gaan we testen of we op termijn ook onze andere bussen kunnen gaan vervangen. Waarom niet meteen? Omdat we met deze ID.Buzz ook tegen wat beperkingen aanlopen, zoals de grootte en de actieradius. Door eerst te ervaren wat de voors en tegens van deze bus zijn, kunnen we weloverwogen beslissingen nemen wanneer de andere bussen aan vervanging toe zijn.
Duurzaam ondernemen
Ook dat is duurzaam ondernemen. We laten ons niet leiden door trends en de grillen van de tijd, maar doen onderzoek, volgen de ontwikkelingen op de voet en laten ons adviseren.