Informatiecentrum De Noordoevers officieel geopend

11 maart 2025
Afbeelding Informatiecentrum De Noordoevers officieel geopend

Een belangrijke stap in de realisatie van nieuwbouwproject De Noordoevers is gezet! Op dinsdag 11 maart is het informatiecentrum feestelijk geopend door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en het team van ontwikkelaar en bouwer ABB Bouwgroep. De Noordoevers is een gebiedsontwikkeling van circa 800 woningen op de grens tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht, waarbij de eerste deelfase plaatsvindt aan de Veersedijk in Hendrik-Ido-Ambacht. In het informatiecentrum kunt u kennismaken met uw thuishaven aan de Noord tussen Rdam en Dordt met uitzicht op rivier de Noord.

Tijdens de opening van het informatiecentrum kreeg het college alvast de mogelijkheid de bijzondere locatie te bekijken en de maquette van het hele project te bewonderen. Wethouder Leo Platschorre van de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht is enthousiast over het project: “ABB heeft een heel mooi plan gemaakt, dat goed past op deze unieke locatie aan de rivier bij de Sophiapolder. Door de historische verwijzingen voelt het als een echt Ambachts plan. Daar ben ik blij mee. Project De Noordoevers, met in fase 1 de deelprojecten Kraanspoor, Scheepshelling en Handelswerf, is een echte aanwinst. Prachtige nieuwe woningen voor onze inwoners, een hele mooie versterking van de gemeente en de regio”.

ABB kijkt vol enthousiasme uit naar de volgende stappen in dit prachtige project: “Grootschalige en complexe gebiedsontwikkelingen als deze vragen vaak om een goede gemeentelijke samenwerking. Na jaren van voorbereiding is het dan extra bijzonder om de eerste stappen in de realisatie te zetten en te zien hoe plannen tot leven komen. Dit is een mijlpaal waar we trots op zijn en een belangrijke stap naar een duurzame en toekomstbestendige leefomgeving.” – Jan Dekker, directeur ABB.

 

Maak kennis met uw nieuwe thuishaven op 15 maart

Bent u benieuwd wat De Noordoevers allemaal te bieden heeft? Kom dan op zaterdag 15 maart naar het informatiecentrum van De Noordoevers. Tijdens dit event kunt u de omvangrijke maquette van het gehele gebied én het uitzicht van de toekomstige woningen bewonderen op deze authentieke locatie. Daarnaast staat het ontwikkel- en verkoopteam van De Noordoevers klaar om alle vragen te beantwoorden. Aanmelden kan via de projectwebsite, www.denoordoevers.nl. Wij heten u van harte welkom in uw nieuwe thuishaven.

 

Kraanspoor

Wist u dat u op 15 maart ook informatie van het eerste plandeel binnen De Noordoevers genaamd Kraanspoor kunt bewonderen? Deze fase bevindt zich op de locatie van de voormalige scheepssloperij en gaat in het voorjaar van 2025 in verkoop. Dit plandeel bestaat uit 18 appartementen, 12 waterwoningen, twee-onder-een-kapwoningen en een vrijstaande woning. Kenmerkend voor het gehele project is de samenvloeiing van het rijke historische verleden met moderne architectuur, luxe én de unieke rust van de waterrijke omgeving.

 

Meer informatie

Geen enkel nieuws missen over De Noordoevers? Schrijf u dan in voor de nieuwsbrief via www.denoordoevers.nl.

 

 

 

Afbeelding Informatiecentrum De Noordoevers officieel geopend

Opening informatiecentrum De Noordoevers

Meer nieuws

Nieuws
25 maart 2025
25 maart 2025

Verkoop gestart van nieuwe hof in Amstelwijck Park

Nieuws
20 maart 2025
20 maart 2025

Overeenkomst getekend voor 18 huurwoningen in Brielle

Nieuws
20 maart 2025
20 maart 2025

Laatste opleveringen Land van ’t Hoff: “Mooier dan de impressies”